Silver coin Noah's Ark 2023
€118.82
232.39 BGN
Buy Back Price
€65.11
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
MG10580
Product information "Silver coin Noah's Ark 2023"
Silver coin Noah's Ark 2023
| Manufacturer: | LEV Leipzig Precious Metals Factory |
|---|---|
| Metal: | Ag 9999/1000 |
| Mintage: | n/a |
| Nominal: | 500 Dram |
| Size: | 38.6 mm |
| Thickness: | 2.8 mm |
| Weight: | 1 oz, 31.104 g |
| Year of issue: | 2023 |
Login