Сребърна монета Британия 2022
128,87 €
252.05 BGN
Продайте на нас
66,13 €
Не е налично
Номер на продукта:
MG10546
Информация за продукта "Сребърна монета Британия 2022"
Програмата за сребърни монети Британия стартира през 1997 г. и продължава да бъде една от най-популярните сребърни серии от Британския кралски монетен двор. От 100 г. пр. н. е. воинът Британия е символ на Обединеното кралство. През 2020 г. бе направена актуализация в дизайна на монетите Британия и бяха добавени няколко нови „елемента“ за сигурност, които правят фалшифицирането на тази монета почти невъзможно.
| Дебелина: | 3.1 mm |
|---|---|
| Емисия: | 2022 |
| Метал: | Ag 999.9/1000 |
| Номинал: | 2 GBP |
| Производител: | The Royal mint |
| Размер: | 38.61 mm |
| Тегло: | 1 oz, 31.104 g |
| Тираж: | n/a |
Вход