Сребърна монета 2023 Британия 1oz
128,87 €
252.05 BGN
Продайте на нас
66,13 €
Не е налично
Номер на продукта:
MG10576
Информация за продукта "Сребърна монета 2023 Британия 1oz"
Последното издание на монетата, което представя кралица Елизабет II на лицевата страна. Монетите с лика на кралица Елизабет II ще имат кратко производство, като през Новата година ще бъде направено второ издание на серията Британия с образа на крал Чарлз III.
| Дебелина: | 3.1 mm |
|---|---|
| Емисия: | 2023 |
| Метал: | Ag 999.9/1000 |
| Номинал: | 2 GBP |
| Производител: | The Royal mint |
| Размер: | 38.61 mm |
| Тегло: | 1 oz, 31.104 g |
| Тираж: | n/a |
Вход