Сребърна монета Създанията на севера 2 унции - Върколак 2021
258,81 €
506.19 BGN
Продайте на нас
130,21 €
Не е налично
Номер на продукта:
MG10544
Информация за продукта "Сребърна монета Създанията на севера 2 унции - Върколак 2021"
Сребърната монета Върколак 2021 е втората монета от поредицата на Кралския канадски монетен двор "Създанията на севера". Тя дебютира през 2020 г. с пускането на пазара на едно от най-страховитите създания в дълбините, Кракен. За когото се говори от хиляди години, че обикаля най-дълбоките части на световните океани.
Върху лицевата страна на на монетата е изобразена кралица Елизабет II профил надясно. Дизайнът е първият от нейното управление, на който липсва корона.
Върху реверса е представен страховития образ на върколак.
| Дебелина: | 6 mm, n.a |
|---|---|
| Емисия: | 2019 |
| Метал: | Ag 999.9/1000 |
| Номинал: | 5 GBP |
| Отсичане: | n/a |
| Производител: | The Royal mint |
| Размер: | 38.61 mm |
| Тегло: | 62.207 g |
Вход