Сребърна монета Китайска панда 30 грама, 2023
138,45 €
270.78 BGN
Продайте на нас
66,63 €
Номер на продукта:
MG10581
Информация за продукта "Сребърна монета Китайска панда 30 грама, 2023"
Китайските сребърни панди са популярна монета, произведена от Китайския монетен двор. Те са законно платежно средство в Китайската народна република и се издават в 5 номинала.
| Дебелина: | 2.98 mm |
|---|---|
| Емисия: | 2020 |
| Метал: | Ag 999.9/1000 |
| Номинал: | 10 CNY |
| Отсичане: | n/a |
| Производител: | China mint |
| Размер: | 40 mm |
| Тегло: | 30 g |
Вход