Сребърна монета Австралийска кукабура - 2023
143,53 €
280.72 BGN
Продайте на нас
66,19 €
Не е налично
Номер на продукта:
MG10582
Информация за продукта "Сребърна монета Австралийска кукабура - 2023"
33-то издание на една от най-красивите сребърни монети в света, австралийската Кукабара.
| Дебелина: | 2.98 mm |
|---|---|
| Емисия: | 2023 |
| Метал: | Ag 999.9/1000 |
| Номинал: | 1 AUD |
| Производител: | The Perth Mint Australia |
| Размер: | 40.6 mm |
| Тегло: | 1 oz, 31.104 g |
| Тираж: | 500 000 |
Вход