Gold coins Lunar II Dog 1oz 2018
€4,726.70
9244.62 BGN
Buy Back Price
€3,806.46
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
MG10268
Product information "Gold coins Lunar II Dog 1oz 2018"
Gold coins Lunar II Dog 1oz 2018
| Manufacturer: | The Perth Mint Australia |
|---|---|
| Metal: | Au 999.9/1000 |
| Mintage: | 30 000 |
| Nominal: | 100 AUD |
| Size: | 39.34 mm |
| Thickness: | 2.50 mm |
| Weight: | 1 oz, 31.104 g |
| Year of issue: | 2018 |
Login